לעסקים

לעסקים

אשמח לעבוד איתכם בניו יורק, בארץ או בין לבין

אני בלוגרית, כותבת תוכן בעברית ובאנגלית, כתבתי ספר ומרצה בעקבות ובזכות. כמה תקופות מגורים בניו יורק שהלכו והעמיקו את הרומן עם העיר הגדולה. תופסת את הרגע המיוחד ברילוקיישן, בהמלצה, בראיון או בקיטור והכל בטון מלא בהומור, ביקורת ואהבה כאשר אני מג׳נגלת משפחה, כתיבה וקשר אדוק עם ניו יורק. כיום עובדת עם דמויות מפתח בתחום הנסיעות, טיולים וכתיבה.

עסקים ושיתופי פעולה עם ׳באמאשלי׳

אני אוהבת לפרסם אנשים ועסקים בניו יורק או שעובדים עם ניו יורק, ופונים לקהל הבלוג ורוצים להגיע לקהל יעד ממוקד ואיכותי. אם הנכם מעוניינים להשתתף ב׳ באמאשלי | חוויות משפחה בעיר הגדולה׳, אשמח אם תפנו אלי ואוכל לתת לכם הצעה מתאימה לתקציב וצרכי העסק.

כתיבה שיווקית בעברית ובאנגלית

אני עובדת עם חברות שונות בתחום התיירות, העיצוב הדיגיטלי והשיווק כל מנת ליצור תוכן שיווקי, מאמרים וסמינרים במרחב הדיגיטלי. אני אחראית על בלוגים, חשבונות פייסבוק ותוכן נוסף אצלם באתר. 

הכנת מסלולים customized לחברות שעובדיהן בדרך לניו יורק

כאשר עובד|ת עושה רילוקיישן לניו יורק או נוסע|ת לנסיעת עבודה ממושכת ניתן ליצור עבורו|ה, כחלק מחבילת הנסיעה, סיורים עירוניים על מנת להכיר את ניו יורק והסביבה ולהרגיש נוח יותר עם המעבר. בניסיוני בשוק העבודה האמריקאי והישראלי, אוכל ליצור המלצות וחוויות שיתאימו לאורך החיים המקומי.

הרצאות על שינויים בעקבות מעבר והעיר הגדולה

אני מרצה בארץ ובחו״ל על ניו יורק – אמנות, שכונות, אנשים וחוויות. כמו כן, בעקבות השקת הספר מעבירה הרצאות על תהליכי מעבר, שעודדו לכתיבה, לבלוג ולספר ועל ההזדמנויות שצצו לאורך התהליך. הרצאת השראה ובניית קריירה חדשה. אם אתם מעוניינים בהרצאה, מוזמנים ליצור איתי קשר. 

אשמח אם תצרו קשר לכל שאלה, שיתוף פעולה
או רעיון עסקי ומקצועי

גלילה למעלה