המלצות דצמבר בעיר | שניים מתחת לאדמה, אחד מעל ועוד רשימה ארוכה של כל מיני לחופשה

זהו……למרות שבשבת הסתובבנו בחולצות קצרות ביוניוו סקוור אנחנו ממש בחורף ניו יורק (לא) ממוצע. יש עוד כמה ימי חסד עד לחופשת הקריסטמס אבל למי שנשאר בעיר (ולא תכננן כבר לפני 9 חודשים לצאת מהעיר)  – אל דאגה (אני יודעת שלא כ״כ דאגתם, או לפחות ניסיתם להתכחש לשבועיים חופש עם הילדים בבית) יש מה לעשות. טוב – כמה המלצות באמת שוות :

1) עם ילדים. מוזיאון קטן, בברוקלין שהכניסה אליו מתחנת סאבווי – כי כל המוזיאון בתחנת סאבווי ישנה שנסגרה. מוזיאון התחבורה. NY Transit Museum. יש פה קרונות מכל הזמנים, אפשר לגעת בהכל ולהכנס להכל. קטן, נחמד שווה לשעה שעתיים. גם הגדולים והגם הקטנים היו בעננים. אני חושבת שישבנו בכל סוג קרון שיש מתחילת המאה. במיוחד לימים קרים.

2) בעיקר לגדולים אבל לא רק. עוד מקום מתחת לאדמה, שכבר קיים ההההמוווון זמן – אני רק גיליתי אותו עכשיו. קצת מפגרת בחומר. שוק אוכל  נוסף מתוק מתוק ולא ענקי מתחת לאדמה ממש מול סנטרל פארק. Todd English Food Hall – בתחתית של מלון הפלאזה האגדי. על רחוב 59  מכניסה די דרדלה עולים כמה מדרגות ואז יורדים לחלל חמים ונעים עם המון דוכני אוכל שווים וגם מסעדה אחת קצת יותר מסעדתית. מנודלס למאפים וסטייקים לגבינות ונקניקים. גם המון דברים לקנות הביתה. ממליצה אחרי או לפני שיטוט בשדרה החמישית לראות את קישוטי החג.

3) סיורי אומנות לילדים. אני האחרונה בערך שגיליתי אותם אבל אם במקרה אתם עוד לא מכירים – מ מ ל י צ ה. יעל פרבר המהמממממת! מדריכת סיורי אומנות לילדים בעיר. לקחה את הילדים לתערוכה מקסימה, הכניסה אותם מרחק נגיעה מהעבודות, יחד עם האוצרת, נגעו, נשמו, זחלו מתחת. החכימו ולמדו בכייף שעה פלוס. אני גרופית!!! ravivberber@gmail.com

4) בחורף הראשון שלנו בניו יורק, עד שהבנתי מה קורה איתי, הגיע החופש ונאלצתי לתכנן חופשה מקורית בעיר – יענו, תכנון פעילות יומית לנו ולילדים, לכל יום מהחופש כי כמה דורה אפשר כבר לראות (נכון….אם תשאלו את הילדים התשובה שלהם תיהיה שונה משלי). אז כמובן תכננתי, רשמתי, תעדתי – מוזמנים לקבל רעיונות.

זהו בנתיים….יש עוד המון דברים בעיר עכשיו – סיורי חלונות הראווה על השדרה החמישית, אייס סקטינג בעיר, רוקפלר סנטר עם העץ, ועוד. מאוד תיירותי, לא מקורי אבל ככ יפה וקריסטמסי.

מרי קריסטמס והפי ניו ייר לכולם.

7 שעות אחורה
מדריך לאוהבי ניו יורק

ספר עם מסלולים יחודיים ומקומות נסתרים,

מניו יורק אליכם ישר למייל

בואו לחוות איתי את ניו יורק
הצטרפו לרשימת התפוצה שלי

חנות מוצרים ומסלולים

תכנון מסלולים

משפחות, ילדים, זוגות, אמנות ועוד

הרצאות

סודות ניו יורקים ומסלולים ייחודיים
השראה, מהרילוקיישן לכתיבת הספר

ניו יורק עם הילדים

העיר שלא מפסיקה, בהחלט גם לא מפסיקה להפתיע ילדים ואת הגדולים שאיתם.
הצטרפו וקבלו את כל ההמלצות אליכם למייל

אמא, אשתו של, באלגניסטית והייטקיסטית.

קצת פולניה, טיפה אמריקאית אבל לגמרי ישראלית בניו יורק המדהימה. מג'נגלת ילדים, קציצות, שופינג, אמנות וחוויות בעיר הגדולה עם הרבה כייף, תסכול, אהבה וקומץ בדידות.

קרי ברדשאו היר איי קם!!

פוסטים מומלצים

אפשר למצוא אותי גם פה

רוצים את ניו יורק אצלכם במייל?
הצטרפו לרשימת התפוצה שלי

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים באותו נושא

גלילה למעלה